Rovne cup 2023

V sobotu 22.4.2023 sa konala na Lednických Rovniach regionálna súťaž v karate už 3.ročník ROVNE CUP. Súťaž poriadal domáci klub STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE. Cez 300 štartov , 51 družstiev, 15 klubov , 18 rozhodcov, 26 coachov a cez 230 detí z celého Slovenska súťažilo o krásne medaile

👍
2x zlato 🥇🥇
3x striebro 🥈🥈🥈
9x bronz 🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉🥉
Na svojej prvej súťaži získala Halinka 🥇 v kategórii kata jednotlivci a 🥈v kategórii kata družstva spolu s Betkou P. a Diankou K.
Ďalšie 🥇 v kategórii kata jednotlivci získlala Dianka K. a 🥈 získala Betka P.
Na svojej prvej súťaži si vyzápasil 🥈 v kumite Kubko Š.
Natálka Z., Natálka S. a Paťka B. obstáli v silnej konkurencii a získali v kata vo svojich vekových kategóriách 🥉🥉🥉
Nelka D., Dominik V. a Lucka L.si na svojej prvej súťaži vybojovali 🥉🥉🥉v kategóriách kumite
V kategórii kata družstvá si Barborka G., Natálka S. a Alex G vybojovali 🥉 takisto ako Paťka B., Nikol T. a Dianka S. 🥉
V kategórii kumite družstvá si naše bojovníčky Natálka S., Nelka D. a Sonička M. vybojovali v tvrdej konkurencii 🥉
Dorka S. na svojej prvej súťaži statočne bojovala a získavala skúsenosti v kategórii kumite
Ďakujeme všetkým pretekárom, rodičom, trénerom a coachom za to, že sa zúčastnili, že sa neustále zlepšujú a že reprezentujú svoj klub a obec Bernolákovo